Programma - Poule 1 t/m 22

Middagprogramma start om 13.00 uur. Avondprogramma start om 19.00 uur.

Categorie Driebanden   Poule 1
Donderdagavond 17 maart / Vrijdagavond 18 maart
Harry Koldijk 11
Nic van Stralen De Blauwe Dop 17
Frans Droge Heerhugowaard 21
Nino Giraldo 12
joop Looijenga Sombroek 15
 
Categorie Driebanden   Poule 2
Maandagavond 14 maart / Dinsdagavond 15 maart
Joop Vriesema 15
Chris Ursem D.N.O.'86 17
Marcel Droge Heerhugowaard 15
Louis Bockweg Heerhugowaard 16
Gregory Bolten Driebanden 27
 
Categorie Libre G   Poule 3, 4 en 5
Maandagavond 14 maart / Dinsdagavond 15 maart
Christiaan Bel De Dreef 5
Edwin Kerkvliet De Dreef 5
Martin van Stralen De Dreef 5
Robert Boele De Reiger 5
Jeroen van Beckhoven De Reiger 5
Rinus Buytendijk De Reiger 5
Laurens Hogendorp De Reiger 5
Nel Krul De Reiger 5
Jan Lute De Reiger 5
Gerard van der Plaat De Reiger 5
Paul Remmes De Reiger 5
Jozef Rutgers De Reiger 5
Gerard van Veen De Reiger 5
Henk Walker De Reiger 5
Arjen Kossen De Dreef 5
Rene Gutter De Dreef 6
Yosinta Kuin De Reiger 6
Simone Kok De Reiger 7
Hans Zutt De Dreef 7
Sebastian de Ruyter De Dreef 8
Frans Kaandorp De Dreef 8
 
Categorie Libre tot 1,00   Poule 6
Woensdagmiddag 15 maart / Donderdagmiddag  17 maart
Rein Langedijk V.V.U. 18
Ted van Schagen 14
G. Beers V.V.U. 16
Rene van Langen U.V.O. 15
   
Categorie Libre tot 1,00   Poule 7
Dinsdagmiddag 15 maart / Donderdagmiddag 17 maart
Ton Rosloot V.V.U. 18
Stephan Koppes D.V.O. 16
Jan Walstra V.V.U. 15
Jaap Malestein 16
Cornelis Hart 20
K. Jagtenberg   16
 
Categorie Libre tot 1,00   Poule 8
Woensdagmiddag 15 maart / Vrijdagmiddag 18 maart
Pe Oudhuis 14
H.L. de Vries V.V.U. 15
Ton van der Kleij 16
Dennis Sinnige 16
P. Groot 't Pleintje'85 15
 
Categorie Libre tot 1,00   Poule 9
Maandagavond 14 maart / Dinsdagavond 15 maart
Ricardo Albeda De Reiger 15
Brian Wolters De Reiger 11
Andre Schouten De Reiger 11
Arjan Luken De Reiger 11
Jan Neuvel De Reiger 16
Wouter Kiezebrink De Reiger 16
Dave van de Neut De Reiger 12
  
Categorie Libre tot 1,00   Poule 10
Woensdagavond 15 maart / Vrijdagavond 18 maart
Nikita van Veen De Balluh 14
Theo van Kippersluis 't Pleintje'85 20
Benno Groot 10
Danielle Koomen 15
Kees Tesselaar 16
Carola Molenaar De Stoters 16
  
Categorie Libre tot 1,00   Poule 11
Donderdagavond 17 maart / Vrijdagavond 18 maart
Jim Tesselaar 16
Eelco van Wijk 10
Gerald Sprenkeling 12
Mark Demmendal 16
Tiny Blank De Stoters 18
Lars Welp 18



Categorie Libre 1,00 tot 1,5                   Poule 12
Dinsdagmiddag 15 maart / Donderdagmiddag 17 maart
Piet Botman U.V.O. 25
Bas Blokdijk Krijt uw Topje 20
Ton van der Vliet 26
Wim Marinus V.V.U. 20
Annie Stroet 21
Jan Dekker 25
Jan Weel Krijt op Tijd 22
 
Categorie Libre 1,00 tot 1,5 Poule 13
Dinsdagmiddag 15 maart / Woensdagmiddag 16 maart
A. Brink Krijt op Tijd 23
Simon Roodbergen 20
Peter Abspoel 20
Joop Bobeldijk 21
Harry Huitema Koraalrif 24
R. van Schagen U.V.O. 25
 
Categorie Libre 1,00 tot 1,5 Poule 14
Dinsdagmiddag 15 maart / Vrijdagmiddag 18 maart
J.W. van Hagen Koraalrif 22
Frans Dekker 20
Peter Burger Heerhugowaard 24
P.J. Jaspers B.Z.N. 28
J. Stam 24
Mart Schouten Koraalrif 28
  
Categorie Libre 1,00 tot 1,5                 Poule 15
Maandagavond 14 maart / Woensdagavond 15 maart
Ingo Broersma 22
Jan Drenth 't Pleintje'85 22
Edwin Kamp Krijt Uw Topje 20
Henk Groot 29
Toni Kendelbacher 28
Kees Does 't Pleintje'85 20
 
Categorie Libre 1,00 tot 1,5 Poule 16
Donderdagavond 17 maart / Vrijdagavond 18 maart
Kees Oudhuis Pommerans 23
Marco Sinnige Genoeg Keus 20
Peter Zuurbier 26
Kees Dompeling D.N.O.'86 28
Ben van Gaal 28
Ton de Jong 22
Nico Jonker   25
 
Categorie Libre 1,00 tot 1,5                  Poule 17
Woensdagavond 15 maart / Vrijdagavond 18 maart
Wil Groenland 25
Ben Kruijer 27
Esther Tillema 22
Andre Bruyns D.N.O.'86 24
Ron Detz 23
Paul Dekker Z.B.G.G. 20
Pe Does 't Pleintje'85 20
Jim Kroon 't Pleintje'85 20
 
Categorie Libre 1,00 tot 1,5                  Poule 18
Dinsdagavond 15 maart / Donderdagavond 17 maart
Gerard Beets Pik 'm er op 23
Ben Duipmans Pik 'm er op 28
Willem Oldenburg Koraalrif 21
Swen van der Fluit 25
Silver Snoek Z.B.G.G. 24
Herman Hoeve Poedelclub 20
Rene de Groot Poedelclub 28
   
Categorie Libre 1,00 tot 1,5                    Poule 19
Donderdagmiddag 17 maart / Vrijdagmiddag 18 maart
Jan Faber 30
Peter Vlaar 32
Jaap Landman 30
Kees Wokke Zoldervinken 36
Jan Bekker 30
Gerard Ruiter 30
Theo van Schagen De Liefhebber 38
  
Categorie Libre 1,50 tot 5,00 Poule 20
Dinsdagmiddag 15 maart / Vrijdagmiddag 18 maart
Jaap Bleeker B.Z.N. 38
Peter Vermeij Sombroek 34
Niek Beers B.Z.N. 32
Han Nierop 52
Nico Verhulst 32
Reinier van Langen 32
P. Dragt   31
 
Categorie Libre 1,50 tot 5,00                   Poule 21
Dinsdagmiddag 15 maart / Donderdagmiddag 17 maart
Piet Vonk 30
Jan van Beelen 36
Karl Hornung - 30
Joop Tromp 44
N. Ursem U.V.O. 36
Siem Overtoom Krijt op Tijd 60
Jan Plak U.V.O. 35
 
Categorie Libre 1,50 tot 5,00                  Poule 22
Dinsdagavond 15 maart / Donderdagavond 17 maart
Michel Kolkman 30
Mathijs Gielens 30
Arjan Kenter 29
Jos Smit Pik 'm er op 33
Johan Klaver Pik 'm er op 33
Menno Botman De Ketsers 30
Nick Hof Horna 40
   
 
SPONSOREN
Sprenkeling Interim Finance
Beers
Loonbedrijf Danenberg
Nice2Have
Wil Stoop
Tabaksshop
La Fiesta
De Heeren
La Vida
AES
Feller biljart
Co Borst
biljartcentrum hhw
harm en es
De swan
Dirkmaat
Van Wijk Stucadoors & Afbouw
Sam Sneek 1
Kamp
STanza
Robbie Besseling
Marlene
Marco en Brigitte
Tesselaar Makelaardij
Stichting NUT
Cees Sikkema
Koos Rood
Fietsvoordeelshop
BenS
Ben Haring
Sjaak Knijn
Dibo
Dirk Snip
colors home borst
Worldwebdesign
Multimate
Urma Print
Webdesign en realisatie: Worldwebdesign