Programma - Poule 1 t/m 30

Het programma start 's middags om 13.00 uur en 's avonds om 19.00 uur.

Driebanden Poule 1
Dinsdagmiddag 4 april en Woensdagmiddag 5 april 
Paul Dragt 3BV Parelhof 12
Joop Vriesema 15
Chris Ursem 17
Mark Schouten 15
Driebanden Poule 2
Woensdagavond 5 april en Donderdagavond 6 april
Bob Molenaar Slappe Krijtje 11
K.T. van Steenwijk 12
Andre Beers 12
Sjaak Beers 12
Mike Joosen 3BV Parelhof 17
Driebanden Poule 3
Woensdagavond 5 april en Vrijdagavond 7 april 
Willem Soering 12
Nino 12
Marcel Dröge Parelhof 17
Hans Dekker Parelhof 18
Harry Koldijk 11
     
Driebanden Poule 4
Maandagavond 3 april en Dinsdagavond 4 april
Ad Molenaar Slappe Krijtje 18
E. Driehuis Parelhof 8
Frans Dröge Parelhof 21
Gregory Bolten 27
Rob van Riessen 27
Libre G Poule 5
Maandagavond 3 april en Dinsdagavond 4 april
René Gutter De Dreef 5
Edwin Kerkvliet De Dreef 5
Hans Zutt De Dreef 5
Martin van Stralen De Dreef 5
Paul Remmé De Dreef 5
Robert Boelen De Reiger 5
Libre G Poule 6
Maandagavond 3 april en Dinsdagavond 4 april
Jeroen van Beckhoven De Reiger 5
Rinus Buitendijk De Reiger 5
Laurens Hoogendorp De Reiger 5
Nel Krul De Reiger 5
Jan Lute De Reiger 5
Gerard v.d. Plaat De Reiger 5
Jozef Rutgers De Reiger 5
Libre G Poule 7
Maandagavond 3 april en Dinsdagavond 4 april
Henk Walker De Reiger 5
Gerard v.d. Veen De Reiger 5
Arjen Kossen De Dreef 7
Jacintha Kuin De Reiger 7
Sebastiaan de Ruyter De Dreef 8
Frans Kaandorp De Reiger 8
Libre tot 1,00 Poule 8
Dinsdagavond 4 april en Woensdagavond 5 april 
Brian Wolters De Reiger 8
Mark Demmendal 16
Ton Rosloot 15
Arie Quint 16
Nanning Ketelaar De Ketsers 16
Andre Schouten De Reiger 8
Tineke Does 12
Libre tot 1,00 Poule 9
Maandagavond 3 april en Woensdagavond 3 april
C.W.M. Konijn 19
Piet Noorbergen 12
Carola Molenaar De Stoters 16
Wouter Kiezenbrink De Reiger 17
Arjen Luken De Reiger 11
Rens van Diepen 12
Esther Tillema   22
Libre tot 1,00 Poule 10
Maandagavond 3 april en Dinsdagavond 4 april
Mariejan de Vries 17
Rob Koopman  19
Tiny Blank De Stoters 18
Dennis Sinnige 18
Ricardo Alberda De Reiger 17
Hans Groenland 16
Dave v.d. Neut De Reiger 10
Libre tot 1,00 Poule 11
Dinsdagmiddag 4 april en Donderdagmiddag 6 april 
Jan van Dorp 18
Pé Oudhuis 16
Aad Slot 20
Rene van Langen 16
Jaap Malestein V.V.U. 16
K. Jagtenberg 16
Libre tot 1,00 Poule 12
Woensdagmiddag 5 april en Vrijdagmiddag 7 april
Jim Kroon 't Pleintje 85 18
Rein Langedijk VVU 18
H de Vries 15
J.W.Walstra 15
A. de Haas V.V.U. 20
Nico Straatman V.V.U. 20
Ingo Broersma 20
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 13
Dinsdagmiddag 4 april en Woensdagmiddag 5 april
R van Schagen 23
Jan Dekker 25
Jan Weel Krijt op Tijd 22
Joop Bobeldijk 22
Jan Bekker V.V.U. 28
Mart Schouten 28
Jos van Hagen 22
W. Oldenburg 23
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 14
Dinsdagmiddag 4 april en Donderdagmiddag 6 april 
Cor Hart 20
P.C. Tromp Grijze Duiven 20
Ron Detz 24
Nico Sprenkeling 26
Frans Dekker 20
Peter Burger Heerhugowaard 23
P. Botman 25
Harry Huitema 26
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 15
Woensdagmiddag 5 april en Donderdagmiddag 6 april 
Gerard Beers 24
Wil Groenland Slappe Krijtje 25
Kees Oudhuis Pommerans 23
Nico Snoek 24
Annie Stroet 22
Flip Groot t Pleintje 85 20
K.P. Hornung 21
Wim Marinus VVU 20
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 16
Woensdagavond 5 april en Vrijdagavond 7 april 
Kees Tesselaar 22
Rene de Groot Poedelclub 28
Linda Rietbergen 28
Peter Abspoel 24
Herman Hoeve 20
Theo v. Kippersluis 20
Pé Does t Pleintje 85 20
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 17
Woensdagavond 5 april en Donderdagavond 6 april 
Bert Botterhuis 20
Ton de Jong De Blauwe Dop 24
Coen Entius 28
Kees Does 't Pleintje 85 20
Bas blokdijk 26
Paul Dekker  ZBGG 21
Silver Snoek ZBGG 24
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 18
Donderdagavond 6 april en Vrijdagavond 7 april 
Nikita van Veen 15
Simon Roodbergen 20
Roy Smit 22
Marcel Kramer 26
Arjon Bleeker 24
Marco Sinnige Genoeg Kues 22
Peter Zuurbier 26
Libre 1,00 tot 1,5 Poule 19
Donderdagavond 6 april en Vrijdagavond 7 april 
Lars Welp 24
Gerald Sprenkeling 16
Gerrit v/d Horst t Pleintje 85 20
Jos Oudhuis 26
Nico Jonker 25
Jim Tesselaar 22
Jan Drenth t Pleintje 85 24
Libre 1,50 tot 2,3 Poule 20
Dinsdagmiddag 4 april en Woensdagmiddag 5 april
Dick Beerse D.N.O. 86 40
P. Schouten De Blauwe Dop 44
T. Bruijn  VVU 32
Theo Falck 34
Jaap Bleeker BZM 34
Libre 1,50 tot 2,3 Poule 21
Dinsdagmiddag 4 april en Donderdagmiddag 6 april 
Gerard ruiter 30
J. Plak 35
Reinier van Langen De Toekomst 30
Sjaak Swinkels 35
Nico Verhulst 30
Henk Groot Millers 30
Libre 1,50 tot 2,3 Poule 22
Maandagavond 3 april en Woensdagavond 5 april
Kees Bosman 44
Koen Blokdijk K.U.T. 32
Johan Vlaar 35
Jan Neuvel De Reiger 30
Peter Vlaar Millers 32
Arjan Kenter 33
Libre 1,50 tot 2,3 Poule 23
Donderdagavond 6 april en Vrijdagavond 7 april
Janus Dekker 32
B. Kruijer ZBGG 34
Michel Kolkman 40
Mathijs Gielens 36
Robbie Besseling D.N.O. 86 32
M. Kroese Slappe Krijtje 42
P. van Leeuwen Slappe Krijtje 40
Libre 1,50 tot 2,3 Poule 24
Dinsdagavond 4 april en Vrijdagavond 7 april 
Frits Wuis De Blauwe Dop 40
Nick Hof 40
Karel Hulspas 34
Menno Botman De Ketsers 30
Rob Dekker ZBGG 38
William Konijn 38
Libre 2,3 tot 5,00 Poule 25
Dinsdagmiddag 4 april en Woensdagmiddag 5 april
Siem Overtoom KOT 60
Piet Laan 76
Johan Schaddenhorst 46
Arie Krul 56
Libre 2,3 tot 5,00 Poule 26
Dinsdagavond 4 april en Donderdagavond 6 april
Sam Sneek 60
Dick Visscher DVO 50
John Bruin 50
H. Lagerweij De Blauwe Dop 84
Dick Bos Slappe Krijtje 60
Libre 2,3 tot 5,00 Poule 27
Woensdagavond 5 april en Vrijdagavond 7 april
Cor Vreeker 60
Alfons Dekker DVO 70
Jos Entius De Blauwe Dop 60
René Rietbergen 56
Jan Kamp 80
Libre boven 5,00 Poule 28
Dinsdagavond 4 april en Donderdagavond 6 april
Ton Asschert 300
Mark Schouten DVO 150
Siem Velthoven De Diamonds 300
J.P. v.d. Gracht 130
Libre boven 5,00 Poule 29
Maandagavond 3 april en Vrijdagavond 7 april 
Joop Dekker 110
Nico Sprenkeling DVO 100
Ton Schipper 300
Edwin Brouwer 300
     
Libre boven 5,00
  Poule 30
Donderdag 6 april en Vrijdag 7 april    
Jan Vader   100
Robbert Schuijt    200
Jan Koorn    250
Adrie Smit     150

SPONSOREN
Ben Haring
Tabaksshop
Van Wijk Stucadoors & Afbouw
Dirk Snip
Dirkmaat
La Fiesta
BenS
Marco en Brigitte
De Heeren
Loonbedrijf Danenberg
Beers
Stichting NUT
Nice2Have
Robbie Besseling
Koos Rood
Kamp
Hank Groot
colors home borst
Fietsvoordeelshop
Cees Sikkema
De swan
Wil Stoop
Co Borst
Urma Print
Sjaak Knijn
heerenvansonoy
Tesselaar Makelaardij
Zwanenburg
La Vida
Worldwebdesign
Euromaster
AES
harm en es
Marlene
Sam Sneek 1
Multimate
biljartcentrum hhw
Dibo
Feller biljart
Webdesign en realisatie: Worldwebdesign