Programma 2018 - Poule 1 t/m 34

Het middagprogramma start om 13.00 uur. Het avondprogramma start om 19.00 uur.

Driebanden Klein Poule 1
Woensdagavond 11 april en Donderdagavond 12 april
R. Bilbal 12
Robbie Besseling 10
Jack Klaver 15
Dick Beerse 10
K. Özyurek 12
Driebanden Klein Poule 2
Maandagavond 9 april en Donderdagavond 12 april
Ad Molenaar 18
Koen Blokdijk 12
K .v. Steenwijk 10
 Jos van Baar 11
Harry Koldijk 11
Driebanden Klein Poule 3
Dinsdagavond 10 april en Vrijdagavond 13 april
Gregory Bolten 27
 J.M. Giraldo lopez (Nino) 15
Sieb Mulder 17
Rob van Riesen 27
Libre G Poule 4
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Sebastiaan de Ruyter De Dreef 8
Nel Krul De Reiger 5
Christiaan Bel De Dreef 4
Jacintha Kuin De Dreef 7
Jeroen van Beckhoven De Reiger 5
Jozef Rutgers De Reiger 5
Libre G Poule 5
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Henk Walker De Reiger 7
Frans Kaandorp De Dreef 6
Hans Zutt De Dreef 5
Martin van Stralen De Dreef 4
Jan Lute De Reiger 5
Rinus Buitendijk De Reiger 5
Libre G Poule 6
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Laurens Hoogendorp De Reiger 5
Gerard van Veen De Reiger 5
Arjen Kossen De Dreef 5
René Gutter De Dreef 4
Paul Remmé De Dreef 4
Edwin Kerkvliet De Dreef 4
Robert Boelen De Reiger 5
Libre boven 5.00 Poule 7
Woensdagavond 11 april en Vrijdagavond 13 april
Ton Schipper 300
Fred Braan 140
H. Lagerweij 100
Jan Vader 100
Libre boven 5.00 Poule 8
Dinsdagavond 10 april en Donderdagavond 12 april
Sjaak v.d. Gracht 120
Joop Dekker 110
Ton Asschert 300
Jan Koorn 220
Libre boven 5.00 Poule 9
Maandagavond 9 april en Vrijdagavond 13 april 
Adri Smit 150
Mark Schouten 130
Robert Schuyt 160
Edwin Brouwer 300
Libre boven 5.00 Poule 10
Dinsdagmiddag 11 april en Donderdagmiddag 12 april
T. Schouten 44
P.J.V. Vermeij 48
Jan Quak 40
P. Schouten 44
Johan Schaddenhorst 46
Libre 2.00 tot 5.00 Poule 11
Maandagavond 9 april en Donderdagavond 12 april
John Bruin 50
Alfons Dekker 70
C. Zut 40
Nick Hof 40
Arie Bos 65
     
Libre 2.00 tot 5.00 Poule 12
Woensdagavond 11 april en Donderdagavond 12 april
Cor Vreeker 60
Dick Visscher 50
Sam Sneek 60
Joop Tromp 40
Chris Ursem 76
Libre 2.00 tot 5.00 Poule 13
Dinsdagavond 10 april en Vrijdagavond 13 april
Frits Wuis 40
René Rietbergen 60
Jos Entius 70
H. Molenaar 75
Libre 1.50 tot 2.00 Poule 14
Dinsdagmiddag 10 april en Donderdagmiddag 12 april 
Jaap Bleeker 38
Johan Vlaar 34
J.  Landman 30
Sjaak Swinkels 30
Harry Swinkels  30
Wim Schoen 30
Ted Bruin 32
Libre 1.50 tot 2.00 Poule 15
Donderdagmiddag 12 april en Vrijdagmiddag 13 april
J. Plak 36
Theo Falck 34
Andre Bruijns 30
Nico Verhulst 30
Henk Groot 30
Kees Wokke 30
Gerard Ruiter 30
Libre 1.50 tot 2.00 Poule 16
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 13 april
Paul Dragt 32
Jos Oudhuis 30
Bas Blokdijk 32
Ben Kruijer 34
Eric Driehuis 32
William Konijn 38
Libre 1.50 tot 2.00 Poule 17
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Rob Dekker 34
Robbie Besseling 36
Nico Bankras 30
Jan Neuvel 33
Menno Botman 32
Libre 1.50 tot 2.00 Poule 18
Woensdagavond 11 april en Vrijdagavond 13 april
Karel Hulspas 34
Peter Vlaar 32
Kees Bosman 42
Peter Soonius 36
Toni Kendlbacher 30
René de Groot 30
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 19
Dinsdagmiddag 10 april en Vrijdagmiddag 13 april
Joop Bobeldijk 21
Ron Detz 26
Jan Bekker 28
A. de Haas  24
N. Sprenkeling 26
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 20
Woensdagmiddag 11 april en Vrijdagmiddag 13 april
K.P. Hornung 21
Jan van Beelen 30
N. Snoek 24
Kees Oudhuis 23
Peter abspoel 22
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 21
Dinsdagmiddag 10 april en Donderdagmiddag 12 april 
Ben Haring 24
Wil Groenland 25
Harry Huitema 26
Peter Burger 25
Mart Schouten 29
R. van Schagen 22
Max van Poelgeest 24
     
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 22
Woensdagmiddag 11 april en Donderdagmiddag 12 april
Annie Stroet 24
G.Beers 24
Jan Weel  22
Willem Oldenburg 23
Pé Botman 25
Jan Dekker 24
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 23
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Ruud Blokdijk 24
Linda Rietbergen 28
Wouter Kiesebrink 24
Marco Sinnige 24
Ricardo Albeda 24
Coen Entius 26
Jos Kamp 26
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 24
Woensdagavond 11 april en Vrijdagavond 13 april
Jan Gleysteen 24
Pé Does 25
Jan Drenth 22
Giel Danenberg 25
Ton de jong 26
Herman Hoeve 26
Libre 1.00 tot 1.50 Poule 25
Woensdagavond 11 april en Donderdagavond 12 april
Peter Zuurbier 26
Kees Does 21
Ingo Broersma 22
Hendrik Levering 26
Ben van Gaal 28
A. Bleeker 25
Silvèr Snoek 24
Libre tot 1.00 Poule 26
Woensdagmiddag 11 april en Donderdagmiddag 12 april 
R. Mulder 7
Rene van Langen 16
Nico Straatman 20
Henk de Vries 15
Trudy Bouillon 14
K. Jagtenberg 16
Libre tot 1.00 Poule 27
Dinsdagmiddag 10 april en Vrijdagmiddag 13 april
Frans Dekker 20
Rein Langedijk 18
Jaap Malestein 20
Cor Hart 20
Jim Kroon 20
Libre tot 1.00 Poule 28
Woensdagmiddag 11 april en Vrijdagmiddag 13 april
Henk Berends 20
Wim Marinus 20
J.W.Walstra 15
Flip Groot 14
Ton Rosloot 18
Libre tot 1.00 Poule 29
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april 
Ad Dekker 20
Hans Groenland 14
Arjan Luke 12
Rob Koopman  20
Rens van Diepen 12
J.P. Veldt 14
Andre Schouten 9
Libre tot 1.00 Poule 30
Maandagavond 9 april en Dinsdagavond 10 april
Dave van der Neut 12
Carola Molenaar 16
Elly Kamp 16
Tiny Blank 16
Joke Zuurbier 14
Piet Noorbergen 11
Brian Wolters 9
Libre tot 1.00 Poule 31
Donderdagavond 12 april en Vrijdagavond 13 april
Nico Jonker 20
Nanning Ketelaar 15
Tinus Mak 18
Kees Tesselaar 20
Jim Tesselaar 19
Arie Quint 16
Eb Meijer 12
Libre tot 1.00 Poule 32
Woensdagavond 11 april en Donderdagavond 12 april
Aad Slot 20
Dick Dekker 12
Bert Botterhuis 20
Eric Weel 12
Dennis Tesselaar 18
Ton van der Kleij 14
Rob Nan 16
Libre tot 1.00 Poule 33
Woensdagavond   11 april en Vrijdagavond 13 april
Paul Dekker 20
Roland Kool 18
Theo van Kippersluis 20
R.P.F. van Maas 15
Nikita van Veen 14
Anita Angevare 12
Libre tot 1.00 Poule 34
Woensdagavond 11 april en Donderdagavond 12 april
Gerald Sprenkeling 18
Frank van Vliet 16
Laurens Commandeur 12
Cor Konijn 17
Koos van Diepen 20
Pé Oudhuis 14

SPONSOREN
BenS
Koos Rood
Worldwebdesign
Marlene
Van Wijk Stucadoors & Afbouw
Loonbedrijf Danenberg
Multimate
La Fiesta
Nice2Have
Dirk Snip
Beers
Kamp
Tabaksshop
Dirkmaat
De swan
Wil Stoop
Feller biljart
AES
harm en es
Stichting NUT
colors home borst
biljartcentrum hhw
Sprenkeling Interim Finance
Sam Sneek 1
Marco en Brigitte
Fietsvoordeelshop
La Vida
Tesselaar Makelaardij
De Heeren
Co Borst
Ben Haring
Robbie Besseling
Dibo
STanza
Sjaak Knijn
Cees Sikkema
Urma Print
Webdesign en realisatie: Worldwebdesign