Programma - Poule 1 t/m 27

De poulewedstrijden beginnen om 13.00 uur en om 19.00 uur.
 
Dinsdagavond 9 april en Woensdagavond 10 april
Driebanden Klein Poule 1
W. Soering 10
Ronald Zentveld 10
Joop Vriesema 14
Henk Haenen 17
Ahmed Cakir 23
Maandagavond 8 april en Vrijdag 12 april
Driebanden Klein Poule 2
Klaas van Steenwijk 10
Koen Blokdijk 14
Cees Kamp         15
Ayhan Genq 21
Gregory Bolten 27
Dirk Snip 36
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Driebanden Klein Poule 3
Dick Beerse 10
Nino Giraldo Lopez 12
Ad Molenaar 15
Marcel Dröge 17
Sieb Mulder 17
Rob van Aart 18
Maandagavond 8 april en Dinsdagavond 9 april
Libre G Poule 4
Christiaan Bel 5
Martin van Stralen 5
René Gutter 5
Edwin Kerkvliet 5
Arjen Kossen 5
Hans Zutt 5
Jeroen van Beekhoven 6
Rinus Buitendijk 6
Laurens Hoogendorp
Maandagavond 8 april en Dinsdagavond 9 april
Libre G Poule 5
Robert Boelen 6
Brian Jealal 6
Henk Walker 6
Gerard van Veen 6
Jozef Rutgers 6
Jan Lute 6
Jacintha Kuin 8
Sebastiaan de Ruyter 8
Stef Nijman 6
Maandagavond 8 april en Dinsdagavond 9 april
Libre tot 1,00 Poule 6
Erwin de Krijger 20
Brain Wolters 10
Dennis Koster 16
Adrie Schouten 12
Hans Groenland 16
Nanning Ketelaar 13
Dave v.d. Neut 12
Woensdagavond 10 april en Donderdagavond 11 april
Libre tot 1,00 Poule 7
Laurens Commandeur 12
Bert Botterhuis 20
Paul Dekker 20
R.P.F. van Maas 17
Ingo Broersma 21
Frank van Vliet 19
G.E.J. Weel 13
Dick Dekker 15
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Libre tot 1,00 Poule 8
Gerald Sprenkeling 16
Simon Buis 17
A. Quint 19
Tineke Does 13
Rob Nan 19
Pé Oudhuis 14
Ton Rosloot 14
Steffan Fockens 10
Maandagavond 8 april en Dinsdagavond 9 april
Libre tot 1,00 Poule 9
Afra Zut 16
Carola Molenaar 16
Rens van Diepen 14
Elly Kamp 16
Mariejan de Vries 16
Joke Zuurbier 16
Tiny Blank 16
Dennis Tesselaar 19
Dinsdagmiddag 9 april en Woensdagmiddag 10 april
Libre tot 1,00 Poule 10
Cor Hart 18
Henk L de Vries 15
Ronald Zentveld 20
J.W. Walstra 15
Jan Dekker 22
Rene van Langen 18
Jan van Dorp 19
Jaap Malestein 16
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 11
Cor Konijn 20
Arjon Bleeker 25
Peter Soonius 30
Jim Tesselaar 20
Thijs Entius 20
Tinus Mak 22
Maandagavond 8 april en Woendagavond 10 april 
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 12
Wouter Kiezebrink 22
Jan Drenth 23
Ricardo Alberda 24
 P. Abspoel 21
Pascalle Vlasbloem 24
Giel Danenberg 25
Kees Does  21
Woensdagavond 10 april en Vrijdagavond 12 april
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 13
Dirk Groenveld 25
Roland Kool 24
Pe Does 25
Marco Sinnige 24
Hennie Levering 26
Ron Detz 26
Dinsdagavond 9 april en Woensdagavond 10 april 
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 14
Teun de Vries 25
Kees Tesselaar 21
Dick Muntjewerff 28
Roy Rietbergen 30
Linda Rietbergen 28
Ben van Gaal 28
Silver Snoek 23
Dinsdagmiddag 9 april en Woensdagmiddag 10 april
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 15
J Landman 28
P. Botman 25
Jim Kroon 22
A. de Haas 24
M. Schouten 29
W. Marinus 20
Wil Groenland 25
Dinsdagmiddag 9 april en Vrijdagmiddag 12 april
Libre 1,00 tot 1,50 Poule 16
Ben Haring 24
Nick Snoek 22
Peter Burger 22
Jan Bekker 26
Kees Oudhuis 26
Nico Sprenkeling 28
Gerard Ruiter 30
Maandagavond 8 april en Dinsdagavond 9 april 
Libre 1,50 tot 2,00 Poule 17
Bas Blokdijk 34
Karel Hulspas 30
Koos van Diepen 30
Jan Neuvel 30
Toni Kendlbacher 30
Jos Kamp 30
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Libre 1,50 tot 2,00 Poule 18
Ton de Jong 32
Janus Dekker 35
William konijn 38
R. Besseling 32
P.W. Vlaar 32
Ben Kruijer 34
Maandagavond 8 april en Woensdagavond 10 april
Libre 1,50 tot 2,00 Poule 19
René de Groot 31
Cock Zut 40
Arjan Kenter 40
Theo v. Kippersluis 24
Casper Pijlman 40
Kees Bosman 40
Dinsdagmiddag 9 april en Vrijdagmiddag 12 april
Libre 1,50 tot 2,00 Poule 20
Sjaak Swinkels 30
Johan Vlaar 30
Harry Swinkels 30
Wim Schoen 30
Henk Schoen 30
Kees Schouten 30
Dinsdagmiddag 9 april en Woensdagmiddag 10 april
Libre 1,50 tot 2,00 Poule 21
Reinier van Langen 30
Kees Wokke 32
Jan van Beelen 32
Jan Plak 34
Jaap Bleeker 36
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Libre 2,00 tot 3,50 Poule 22
Rene Rietbergen 60
Joop Tromp 40
Nico Bankras 40
Theo Falck 33
Cor Vreeker 60
Woensdagavond 10 april en Donderdagavond 11 april
Libre 2,00 tot 3,50 Poule 23
Dick Bos 52
Alfons Dekker 70
John Bruin 50
S.T. Sneek  60
M. Kroese 40
Dinsdagmiddag 9 april en Woensdagmiddag 10 april
Libre 2,00 tot 3,50 Poule 24
N. Ursem 38
Johan Schaddenhorst 46
Siem Overtoom 55
Piet Laan 68
Donderdagavond 11 april en Vrijdagavond 12 april
Libre boven 3,50 Poule 25
R. Stroet 100
Robert schuyt 160
Chris Ursem 76
Jan Vader 100
Dinsdagavond 9 april en Donderdagavond 11 april
Libre boven 3,50 Poule 26
Sjaak v.d. Gracht 120
Jos Entius 70
Frank dekker 150
Jan Koorn 200
Maandagavond 8 april en Vrijdagavond 12 april 
Libre boven 3,50 Poule 27
Ton Schipper 300
Huib Lagerweij 100
Adri Smit 150
Edwin Brouwer 300

SPONSOREN
Koos Rood
Loonbedrijf Danenberg
AES
STanza
BenS
Urma Print
De Heeren
Tesselaar Makelaardij
Ben Haring
Sjaak Knijn
Kamp
De swan
Wil Stoop
Robbie Besseling
Fietsvoordeelshop
Tabaksshop
Dirk Snip
Sprenkeling Interim Finance
Multimate
Dirkmaat
colors home borst
Beers
biljartcentrum hhw
Co Borst
Marco en Brigitte
Cees Sikkema
La Fiesta
La Vida
Jacks Casino
Jade
Feller biljart
Marlene
Worldwebdesign
harm en es
Nice2Have
Dibo
Vinoci
Sam Sneek 1
Webdesign en realisatie: Worldwebdesign